Najnowsze telewizory 2021 Samsung Neo QLED QN900A i QN800A

Najdoskonalsza technologia, współczesny design i trwała obudowa to gwarant dobrej zabawy. Właśnie takie są najnowsze telewizory 2021 roku Samsung Neo QLED. Zapewnią doskonałe parametry do oglądania sportu, filmów i grania w najnowsze gry na konsoli. A co z dźwiękiem?

Produkty AGD w tym roku doczekały się kilku ciekawych odsłon. Nowości zawsze dają gwarancję wspaniałej rozrywki. Takie są Samsung Neo QLED QN900A i QN800A. Jak podaje SAMSUNG będzie to doskonała rozrywka nie tylko z obrazem ale też dźwiękiem.

Konferencja firmy Samsung pokazała, że wyposażenie domowej przestrzeni, zwłaszcza telewizorów w tym rok będzie ich królestwem. Nowe telewizory mają pojawić się już niedługo w sklepach, na całym świecie.
Firma Samsung pokazała na konferencji technologię Neo QLED, której obecnie jest największym promotorem. Technologia ta łączy w sobie dwie: Quantum Dot i Quantum Mini LED. Poprawiła się jasność ekranu oraz intensywność kolorów i czerni.

Dwa wymienione modele będą reprezentowane przez trzy telewizory 4k – QN95A, QN91A i QN85A. Będą one dostępne w rozmiarach od 50 do 85 cali. Posiadają one dodatkowe funkcje i nie zawodzą również w starych funkcjonalnościach. Istnieje możliwość wmontowania zewnętrznej kamery w celu dostępu do PC na ekranie TV, MultiView czy aplikacji Google Duo.

Grający szaleńczo w gry na konsoli też nie będą marudzić, ponieważ telewizory Samsung NEO QLED są wyposażone w specjalny tryb gier. Nie trzeba niczego szukać w ustawieniach, ponieważ po podłączeniu konsoli pod HDMI, telewizor automatycznie przestawia się na odpowiedni tryb. Jest również szereg udoskonaleń dla graczy, takie jak: niski input lag, Ultra Szeroki Widok w Grach, Panel gracza, obsługa AMD FreeSync Premium Pro czy Zaawansowany Upłynniacz Ruchu+. To wspaniała wiadomość dla graczy, ponieważ nieraz szybkość przekazu obrazu decyduje o przegranej bądź wygranej.

Warto nadmienić, że firma Samsung postarała się również o dźwięk. Telewizory są wyposażone w system Dźwięk podążający za Obiektem+. Uzyskano w ten sposób dźwięk przestrzenny. Wykorzystuje do tego system wielogłośnikowy, a rozprzestrzeniający się dźwięk w odpowiednio rozmieszczonych głośnikach daje efekt, jakby gracz lub widz przebywali w środku akcji. Głośników tych ma być około 8.