1. Skip to Menu
  2. Skip to Content
  3. Skip to Footer
Witamy, Gość
Nazwa użytkownika: Hasło: Zapamiętaj mnie

TEMAT: Flota Się Powiększa

Flota Się Powiększa 10 lata 5 miesiąc temu #417

Witajcie Hornetowcy !

Mam ogromną przyjemność ogłosić, że wczoraj nasze Stowarzyszenie wzbogaciło się o następną Piękną "Furę" !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Hornet został przywieziony z Angolewa, a jego szczęśliwym właścicielem jest Miron z Wolsztyna, który będzie dosiadał tegoż Horneta ze swoją Kobitą. Mirona znacie, pływał ze mną często. A więc Pyrlandia od wczoraj to dwa Hornety. Ja jestem szczęśliwy, że mam sparing partnera.

Cała droga jaką pokonaliśmy to ponad 3000km. Zajęło nam to wraz z przeprawą ponad 74h a snu mieliśmy jakieś 6h. Jazda bez trzymanki, ale jesteśmy szczęsliwi, że bryka już u nas stoi.

Poproszę Maćka, żeby zamieścił zdjęcia.

Tak więc Warszawka !!! Następna ekipa do tłuczenia waszych tyłków !

Do zobaczenia na Zegrzu !!!

Pozdrawiamy,

Bart,
Hornet 1230
Miron
Hornet 2152
Administrator wyłączył możliwość publicznego pisania postów.

Flota Się Powiększa 10 lata 5 miesiąc temu #418

ekstra! Ciekawe jaką maszynę sprowadziliście, mniemam że nie słabą, uchylcie rąbka tajemnicy. No to mamy już trzy załogi mieszane. No i gratulacje dla szczęśliwych właśnicieli.
  • szulimek
  • szulimek Avatar
  • Expert Boarder

Flota Się Powiększa 10 lata 5 miesiąc temu #419

A w zasadzie to cztery, zapomniałem o tych, których nie miałem jeszcze okazji poznać osobiście.
  • szulimek
  • szulimek Avatar
  • Expert Boarder

Flota Się Powiększa 10 lata 5 miesiąc temu #420

Czekam na zdjecia
  • mas
  • mas Avatar
  • Moderator
  • Otrzymane podziękowania: 1

Flota Się Powiększa 10 lata 5 miesiąc temu #426

Gratulacje Miron! Żal było patrzeć jak się marnujesz na łódce sędziowskiej w Wolsztynie. Co prawda robi się nam "gęsto" na wodzie, ale po szkoleniach na Zegrzu (halsówki w poprzek floty 30 laserów) zaczynam się przyzwyczajać. Łódka jest piękna i koniecznie będę chciał ją zobaczyć na żywo. Poza tym musi przejść test - jak wyprzedzi moją to ma jakieś szanse. Pozdrowienia Jacek i Daria.
Czas generowania strony: 0.428 s.