1. Skip to Menu
  2. Skip to Content
  3. Skip to Footer
Witamy, Gość
Nazwa użytkownika: Hasło: Zapamiętaj mnie

TEMAT: Aktualizacja strony

Aktualizacja strony 4 lata 7 miesiąc temu #1822

Dziś (23 marca) o 20 wyłączamy na chwile stronkę.
Przerwa techniczna.
  • mas
  • mas Avatar
  • Moderator
  • Otrzymane podziękowania: 1
Ostatnio zmieniany: 4 lata 7 miesiąc temu przez mas.
Administrator wyłączył możliwość publicznego pisania postów.

Aktualizacja strony 4 lata 7 miesiąc temu #1823

Jak widać już wróciliśmy,
kalendarz nowy,
imprezy dodawać mogą tylko admini wiec Ja albo Krzepa na tę chwilę
reszta zmian kosmetyczna, głownie aktualizacje systemu i modułów
to tyle.
Maciek
  • mas
  • mas Avatar
  • Moderator

Aktualizacja strony 4 lata 7 miesiąc temu #1824

Dlaczego tylko admini, to ma byc dla wszystkich czlonkow stowarzyszenia, wiec wszyscy plywajacy musza miec mozliwosc zmian i wpisow do kalendarza!!!! Moze nie kazdy zarejestrowany ale kazdy ktorego znamy z wpisow od jakiegos czasu. W innym przypadku na C nam kalendarz?
  • doktor
  • doktor Avatar
  • Platinum Boarder
  • POL 2170
  • Otrzymane podziękowania: 5

Aktualizacja strony 4 lata 7 miesiąc temu #1827

A wiesz Doktore, że nadmiar demokracji jest prostą droga do anarchii (patrz CHAOS) . Admin to admin i większe prawa ma mieć i ma.
A tak na serio, jak się nauczę pracować z kalendarzem na naszej Stronie, to zacznę wprowadzać do niego terminy planowanych imprez.
Pozdrawiam
  • Krzepa
  • Krzepa Avatar
  • Administrator
  • POL 1866
Pozdrawiam
Krzepa
POL 1866
Ostatnio zmieniany: 4 lata 7 miesiąc temu przez Krzepa.

Aktualizacja strony 4 lata 7 miesiąc temu #1828

doktor napisał:
Dlaczego tylko admini, to ma byc dla wszystkich czlonkow stowarzyszenia, wiec wszyscy plywajacy musza miec mozliwosc zmian i wpisow do kalendarza!!!! Moze nie kazdy zarejestrowany ale kazdy ktorego znamy z wpisow od jakiegos czasu. W innym przypadku na C nam kalendarz?
Bo tak ma ten moduł, poprzedni miał możliwość dodawania przez wszystkich i był lekki bajzel, ten ma możliwość zapisywania się wiec tworzy jeszcze listę uczestników, poza tym kalendarz jest do imprez zaplanowanych generalnie. Ja nie mam monopolu na wstawianie, jak ktoś zna się na joomli to zapraszam lub chce poznać, dostanie uprawnienia i szlus.
  • mas
  • mas Avatar
  • Moderator

Aktualizacja strony 4 lata 7 miesiąc temu #1829

Nie, mysle ze kalendarz jest do wpisywania nie tylko imprez. Imprezy nawet gdyby je podwoic zmieszcza sie na malym pasku i nie trzeba zmieniac stron aby je wszystkie zobaczyc. Ten kalendarz powinien byc dla wszystkich do wpisywania a chocby dat urodzin, imienin i innych dupereli. Troche taki skrocony blog. Wczesniej byl bajzel nie dlatego ze wszyscy sie wpisywali tylko dlatego ze nie dzialalo to jak trzeba. Strona jest dla nas nie my dla strony. Taki rozbudowany kalendarz dla wpisania pieciu imprez na rok, na dodatek przez jedna osobe ktora trzeba prosic mailem, to przerost formy nad trescia. Co sie dzieje na stronie? Glownie uzywamy Forum. Wpisy do kalendarza mogly by byc swoistym "pamietnikiem". Chcialbym aby inni sie rownierz wypowiedzieli w tej kwestii i niech bedzie tak jak chce wiekszosc Czlonkow Stowarzyszenia :)
  • doktor
  • doktor Avatar
  • Platinum Boarder
  • POL 2170

Aktualizacja strony 4 lata 7 miesiąc temu #1830

Jak już napisałem, ten kto będzie chciał to dostanie dostęp do wpisywania. Ten moduł tak ma, żeby dodać trzeba to zrobić od strony administracji. Poprzedni działał jak trzeba, nie miał jednak możliwości zapisywania się do imprez. Dlatego nastąpiła zmiana.
  • mas
  • mas Avatar
  • Moderator

Aktualizacja strony 4 lata 7 miesiąc temu #1886

Witam Wszystkich :)

Co do kalendarza imprez i nie tylko to pomysł Doktora jest całkiem sensowny ale z tego co Admin pisze to chyba ciężki do realizacji na szybko. Myślę, że trzeba to przedyskutować w Wolsztynie i decyzją większości zostawić lub zmienić na ogólnodostępny. Można by wpisywać imprezy spontaniczne jak np. zbliżające się regaty pępkowe Mirona :)

Co do strony to dopiero się z nią zapoznaję, po zmianach, i mam dwie uwagi:
- strasznie wolno chodzi. jeżeli to kwestia serwera to myślę, że stać Nas na małą zrzutkę na lepszy
- druga uwaga to dużo wygodniejsze byłoby gdyby przy wpisach na forum była data wpisu a nie czas jaki upłynął od danego wpisu.

pozdrawiam wszystkich i już nie mogę się doczekać majówki z wielu względów ;)
  • FiFi
  • FiFi Avatar
  • Fresh Boarder
  • POL 2153

Aktualizacja strony 4 lata 7 miesiąc temu #1889

Dlaczego Twoj hornet jest niebieski?....Ale masz Zadlo.....!
  • doktor
  • doktor Avatar
  • Platinum Boarder
  • POL 2170

Aktualizacja strony 4 lata 7 miesiąc temu #1898

Felippe napisał:
Witam Wszystkich :)
Co do kalendarza imprez i nie tylko to pomysł Doktora jest całkiem sensowny ale z tego co Admin pisze to chyba ciężki do realizacji na szybko. Myślę, że trzeba to przedyskutować w Wolsztynie i decyzją większości zostawić lub zmienić na ogólnodostępny. Można by wpisywać imprezy spontaniczne jak np. zbliżające się regaty pępkowe Mirona :)
Autor dodatku pracuje nad możliwością dodawania wydarzeń z frontu, na razie jest jak jest
Co do strony to dopiero się z nią zapoznaję, po zmianach, i mam dwie uwagi:
- strasznie wolno chodzi. jeżeli to kwestia serwera to myślę, że stać Nas na małą zrzutkę na lepszy)
jesteśmy na dosyć dobrym serwerze pod względem wydajności, czyli home.pl, jeżeli chodzi ci wolno to znaczy ze albo masz słabszy komp albo łącze, bo stronka na froncie waży trochę :)
- druga uwaga to dużo wygodniejsze byłoby gdyby przy wpisach na forum była data wpisu a nie czas jaki upłynął od danego wpisu.
mi przy tak niewielkiej ilości postów taki odpowiada, mogę jak chcecie to zmienić, mi rybka
  • mas
  • mas Avatar
  • Moderator

Aktualizacja strony 4 lata 5 miesiąc temu #1985

Włączyłem moduł obsługi tapatalk (2 i 4) jak by kto chciał :)
  • mas
  • mas Avatar
  • Moderator

Aktualizacja strony 4 lata 5 miesiąc temu #1986

Przybliż temat Macieju :)

Jakaś aktualizacja wyników by się przydała i ranking tegoroczny :)
Wyniki ma zdjae się Krzepa

Ranking punktowy/przeliczniki - to już raczej Pikulec

Pozdro
Żur
  • marekzur
  • marekzur Avatar
  • Expert Boarder
  • Hokus Pokus POL 2153

Aktualizacja strony 4 lata 5 miesiąc temu #1988

Tapatalk to taki czytnik forów na Androida, iPhona (tablety też), możesz pisać na forum bez wchodzenia na stronę internetową.

Jak dostane wyniki to mogę zamieścić :)
  • mas
  • mas Avatar
  • Moderator

Aktualizacja strony 4 lata 5 miesiąc temu #1989

Hola, hola,
tak przy okazji powiem ze zastanowilem sie i doszedlem do wniosku ze uzywam na stronie praktycznie tylko forum. Strona glowna graficznie zawiera "forum'. Moze by poswiecic strone glowna na informacje, kalendarz i to co "glowne" a wszystko dot forum na zakladce forum.
Ciagle brakuje mi linkow i ostatnio przyszlo mi do glowy - jakiegos podfolderu gdzie moglibysmy dodawac rozne adresy stron ciekawych z naszego punktu widzenia (polecane linki sklepow zeglarskich, mat. kompozytowych itp w formie bazy danych, aby moc wyszukac konkretny temat lub przedmiot)
Dobrze by wygladalo gdyby glowna strona byla tez po angielsku
  • doktor
  • doktor Avatar
  • Platinum Boarder
  • POL 2170
Czas generowania strony: 0.529 s.